Bydlení rychle a s minimem starostí. To přináší dům na klíč

Prefab Homes
15.01.2019

Co vlastně znamená dům na klíč?
Jde o stavbu rodinného domu, který vám firma předá ve stavu, kdy se můžete rovnou nastěhovat.

Z pohledu exteriéru má dům komplet vnější termofasádu s barevnou omítkou, střešní krytinu, okna a vstupní dveře, případně terasu. Interiér zahrnuje mimo jiné podlahovou krytinu, obklady v koupelně a na WC, kompletní sanitární vybavení (vana, wc, sprchový kout), přípojku na pračku. Samozřejmě nechybí veškeré instalace (elektro, voda a jiné). Jistě oceníte podlahové vytápění, kompletní výmalbu, velký bojler/kotel. Samozřejmostí našeho domu na klíč jsou základy ve formě zemních vrutů, nebo betonové desky. Součástí našich domů ve standardu není kuchyňská linka, nicméně lze se domluvit i na dodání domu na klíč včetně kuchyňské linky.

Stavba kompletně zrealizovaná a dodaná jednou firmou zaručí několik nesporných výhod:

- je provedena odborníky s kompletní znalostí postupu výroby odborně
- rychlý proces výroby
- stavba na klíč vám ušetří spoustu času a práce s hledáním jednotlivých dělníků/firem
- firma vám za své lidi ručí (nemusíte tak řešit, že vám řemeslník nepřišel, nebo svoji práci provedl narychlo a nekvalitně a k tomu si ještě naúčtoval více práce oproti dohodnuté ceně)
- souhrnná záruka - v případě řešení závad se obracíte pouze na nás
- při stavbě na klíč se stavební firmou Prefab Homes si dopředu ujasníte konečnou cenu!
- můžete se v klidu věnovat své práci, vozit děti do školy a na kroužky a jen se těšit, až váš dům bude kompletně stát. Vzhledem k rychlosti výstavby montovaného domu uvidíte při každé vaší kontrole kus práce.

Ceny u jednotlivých domů od firmy Prefab Homes jsou již uvedené na klíč včetně DPH. U každého z typových domů je uvedeno, co zahrnuje rozsah dodávky domu ve standardu.

Kromě typových dispozic domů a jejich úprav vám naše projekční kancelář zpracuje studii individuálního – vámi navrženého domu včetně přesné kalkulace, poskytne zdarma konzultaci a případně doporučí vhodné prvky na doplnění.

Na některé námi realizované stavby na klíč se můžete podívat v sekci Realizované stavby.
Všechny novinky
Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně. Součásti standardu je i podlahové vytápění.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes