Stavíme po celé republice! Jaké to má pro vás výhody?

Prefab Homes
23.01.2019

Důležitý pro nás je termín a kvalita, proto nespolupracujeme již téměř s žádnými lokálními živnostníky. Místo toho máme svoje ověřené lidi, kteří nemají problém „zastřešit“ celou republiku. Vyhneme se tak situaci, kdy nám instalatér těsně před smluveným termínem řekne, že nedorazí, protože se mu to teď vlastně nehodí, ale bude mít čas za měsíc, možná za dva, čímž bychom nebyli schopni plnit termíny. Pokud bychom objednali neprověřeného místního řemeslníka, mohl by nastat i velký problém s kvalitou dodávky. Proto se u firmy celorepublikového přesahu, jako jsme my, předpokládá spolupráce s většími firmami jako Ptáček, Sepos, Masonite, Sulko nebo třeba Quick step.

Nespornou výhodou celostátní firmy je znalost trhu napříč ČR, tedy víme, kde volit které dodavatele s ohledem na danou kvalitu a servis. Z našich zkušeností málo která lokální firma volí dražší prvky, protože v menších počtech domů nemají tak výhodné ceny nákupu jako firma stavící domy po celé relublice. Proto vám v Prefab Homes nabízíme ve standardu například podlahové topení či koupelny od jedné z nejdražších, ale zároveň nejkvalitnějších firem.

Stejně tak důležitý je pro nás i následný servis a případné reklamace. Velké firmy svým klientům garantují nejen kvalitu, ale také rychlost a okamžitou reklamaci. Mají velkou část zboží stále skladem a tak mohou svým zákazníkům zajistit rychlou výměnu. Řídí se reklamačními řády, které určují jak záruční lhůty, tak pravidla pro odstraňování poruch. Havarijní stav, například i v sobotu, vyřeší lokální technik držící pohotovost. Co se týče reklamací nehavarijního stavu, pak je lhůta pro zjištění závady běžně 48 hodin a její následné odstranění dle typu od 48 hodin do 30 dní.

Jednou z nejdůležitějších vlastností celorepublikové firmy je kladení důrazu na celkové fungování společnosti. Jinými slovy, čím větší území má firma na starost, tím více musí dbát na plynulost jednotlivých, ne jen stavebních, procesů.

Proč stavět s Prefab Homes?
- rychlost výstavby 
- kvalita
- garantovaná cena 
- záruka
- větší využití plochy 
- variabilita a možnost realizace dle individuálních představ

Vyberte si nějaký z našich typových domů, nebo si od nás nechte zpracovat jakýkoli jiný návrh domu.
Všechny novinky
Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně. Součásti standardu je i podlahové vytápění.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes