Kam s věcmi v dřevostavbě? Využijte každý centimetr domu!

Prefab Homes
07.02.2019

Věděli jste, že všechny dřevostavby mají oproti zděným domům jednu výbornou výhodu, kdy při stejné rozloze zastavěné plochy poskytují víc užitné plochy v porovnání se zděnou stavbou? Plocha navíc se skrývá v šířce obvodových stěn. Ty jsou totiž při zachování stejných energetických parametrů podstatně užší než cihlové zdi. Rozdíl může činit až 10 % místa navíc.

Lyžařská výbava, starý nábytek, oblečení po dětech… kam s nimi v dřevostavbě, když chybí sklep?
Bungalovy nabízejí skvělé řešení – pochozí půdu, kde se dá využít prostor pro uskladnění sezónní výbavy, oblečení po dětech nebo i starého nábytku. Navíc zde, oproti sklepu, nebude vlhko a nebude tak hrozit pokrytí uskladněných věcí plísní.

V patrových domech se dá úložný prostor vyřešit pod schodištěm. Stačí si nechat vybudovat komory se svažujícím se stropem a vznikne dostatek místa pro věci, které člověk nepotřebuje mít denně po ruce. Lze také zvolit variantu vzdušného schodiště a využít spodní prostor pro vestavěnou skříň.

Současné trendy bydlení fandí vzdušným otevřeným interiérům. Rozlehlé průchozí místnosti jsou ideální pro umístění vestavěných skříní. Takový nábytek je nejenom praktický pro úsporu obytné plochy, ale také může být vkusným základem interiéru. Skříně vyrobené na míru dají prostor pro Vaši fantazii – použijte dřevo, sklo, zrcadlo i další materiály.

Sezónní věci můžete uschovat také v šatně, popřípadě v technické místnosti. Naši projektanti pro vás pomohou vymyslet nejlepší řešení místa pro skladování věcí.
Všechny novinky
Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně. Součásti standardu je i podlahové vytápění.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes