Šetříme vám peníze! A to ještě než výstavba domu započne

Prefab Homes
28.01.2019

Betonové základy nebo zemní vruty? Při stavbě domu s firmou Prefab Homes máte na výběr z obou variant. Klasické betonové základy zná asi každý, ale co to vlastně jsou zemní vruty?

Zemní vruty představují moderní způsob zakládání dřevostaveb. Bez výkopových prací zvládneme rychle a téměř za každého počasí i velmi velké domy. Při použití zemních vrutů nedochází k poškození pozemku těžkou technikou. Základy rodinného domu jsou hotové během jednoho dne. Zemní vruty je možné instalovat během celého roku a po montáži je možné je okamžitě zatížit, tedy pokračovat s výstavbou domu.
Jsou šetrné pro životní prostředí, jsou stabilním řešením vyrovnávajícím každý terén a obejdou se bez výkopu a betonování.

Provádíme trhací zkoušky
Chceme vám ušetřit peníze a proto na naše náklady vždy provádíme tzv. trhací zkoušky, což vlastně znamená, že odzkoušíme zeminu pro zavrtání zemních vrutů. Tím zjistíme, zda v místě plánované výstavby domu není skála, což v případě ideálních podmínek může klientovi ušetřit peníze. Trhací zkouška se provádí za pomoci ocelových vrutů, které jsou zavrtány do země a následně vytaženy (viz poslední dvě fotografie).

 
Všechny novinky
Prefab Homes

Proč si vybrat Prefab Homes

Prefab Homes Rychlá výstavba
Díky našemu systému výroby a výstavby trvá realizace domů v průměru 8-12 týdnu do finálního díla, tedy domu k Vašemu okamžitému nastěhování a užívání. Nečekejte na svůj nový domov roky. S námi bydlíte už za pár týdnů
Prefab Homes Osobní přístup
Jsme si vědomi toho, že stavba domu je pro naše zákazníky důležitým milníkem v životě. Přistupujeme tedy ke každému zákazníkovi s individuálním a osobním přístupem, aby se sny o bydlení našich zákazníků staly realitou.
Prefab Homes Úsporné řešení
Váš nový dům nebude zátěží pro Váš rodinný rozpočet. Klademe veliký důraz na tepelnou izolaci a efektivní systém vytápění, díky kterému budete žít pohodlně, ale úsporně. Součásti standardu je i podlahové vytápění.
Prefab Homes Nízká cena
Technologie výstavby našich domů nám umožňuje držet ceny pod průměrem podobných nemovitostí v rámci České Republiky se zachováním stejné, nebo dokonce lepší kvality výsledného díla.
Prefab Homes

Individuální řešení domů

Prefab Homes
Úprava dispozice typových domů
U typových domů, můžete takřka libovolně upravit dispozici domu. Mnoho klientských změn je ZDARMA jako například přesouvání oken, dveří, příček či zrcadlení domu. Do typových domů můžete přidat prvky nebo odebrat ze standardu. Potřebujete například rozdělit velký prostor na dva menší nebo dva pokoje spojit v jeden a vytvořit šatnu, vše je umožněno. Změny se nemusí týkat pouze vnitřních prvků, ale také celkové velikosti půdorysných rozměrů. Dům můžete zvětšit či zmenšit oproti typovému provedení a dokonce měnit i tvar střechy. Typové studie vždy upravujeme podle konkrétních potřeb každého klienta s ohledem na umístění domu na pozemku. Díky takovým změnám si skutečně vytváříte individuální řešení šité na míru každého z nás
Prefab Homes
Vlastní návrh domu
Máte vlastní představu či návrh, zaujal vás v katalogu nebo na internetu nějaký dům? Zašlete nám jej a naše projekční kancelář po vzájemné konzultaci potřeb a požadavků vám zpracuje studii domu s přesnou cenou včetně všech doplňků, které požadujete. V současné době naleznete řadu různých dispozic , které mohou zdánlivě působit zajímavě, avšak při zpracování projektu zjistíte, že např. velikost zádveří je nedostačující, v pokoji nemáte kde umístit šatní skříně, mnohdy chybí úložné prostory nebo si nedokážete poradit jak vhodně umístit sedací soupravu s obývací stěnou. Rádi vám zpracujeme vaši studii domu vycházející z našeho konstrukčního řešení a doplníme užitečné prvky, které oceníte.
Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes Prefab Homes